OK

پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افق‌ ها را روشن ساخت و پرده‌ های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نورباران کرد، دهه فجر، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ ورسای اسلام بود.

 

چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که: «دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزش‌های اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است، در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه‌ای تعیین‌ کننده و بی‌ مانند بشمار می‌رود»

 

دهه فجر آغاز دورانی است که نور بر ظلمت غلبه کرد و بر همگان یادآور شد که می‌توان با سلاح ایمان به چنگ کفر رفت و خون را بر شمشیر پیروز کرد؛ همان‌گونه که قیام کربلا این اصل را پایه گذارد و آموزه‌ ای برای شیعیان و حق‌طلبان عالم شد

 

به‌ حق دهه فجر یادآور مجاهدت‌هایی است که امام عظیم‌ الشأن، خمینی کبیر، صورت داد تا ملتی طعم خوش حریت و استقلال را بچشد و آنچه را شایسته و بایسته‌اش است، به دست آورد. این است دلیل بیان روشن رهبر معظم انقلاب که فرمود: این انقلاب بی‌ نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته‌ شده نیست.

 

اینجانب ، فرارسیدن ایام الله دهه فجر و بیست‌ و دو بهمن ماه را خدمت مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )  و شما همکاران گرانقدر تبریک و تهنیت عرض کرده و عزت روزافزون و سربلندی ایران اسلامی و شما عزیزان را از درگاه ایزد منان مسألت دارم.

********************************************


1402/11/21

Bookmark and Share   شماره خبر :5398 تعداد بازدید :125

درج نظرات اخبار

نویسنده *  
نظر *  
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload