OK


معرفي مديران شرکت


مدير عامل

نام: حسن
نام خانوادگي: صالحوند

پست الكترونيكي : H.Salehvand@Kswco.com
**************************************************

قائم مقام مدير عامل و رئيس هيئت مديره

نام: بيژن
نام خانوادگي: يوسفي

پست الكترونيكي : b.yousefi@Kswco.com
********************************************



مدير اجرايي سايت تهران

نام: حيدر
نام خانوادگي: حبيبي نيا


پست الكترونيكي : H.Habibi@Kswco.com
***************************************

مدير مالي

نام: سيد عزيز
نام خانوادگي: حسيني
پست الكترونيكي : A.Hoseini@Kswco.com
**********************************************

مدير کارخانه سايت خرمشهر

نام: علي
نام خانوادگي: فرحانيان

پست الكترونيكي : A.Farhanian@Kswco.com
**************************************************

مدير منابع انسانی و روابط عمومي

نام: حسن
 نام خانوادگي: خوش باش

پست الكترونيكي : h.khoshbash@Kswco.com
************************************************

مدير کيفيت جامع

نام: محسن
نام خانوادگي: مرادي

پست الكترونيكي : M.Moradi@Kswco.com
**********************************************

مدير بازرگاني

نام : فرهود
نام خانوادگي : اقتداري

پست الكترونيكي : F.Eghtedari@Kswco.com
**********************************************

مدیر حراست

نام : مهدی
نام خانوادگی : حسنی

پست الكترونيكي :